meccsek

U16 3X3 Torna Sopron

By NYUGATI ESZKIMÓK

U16-os csapatunk Sopronba utazott, ahol a Sopron és az Óbudai Gepárdok csapatával mérkőzött meg.

Az első mérkőzést a Soproni csapat ellen játszottuk. Nem kezdtük jól, a hazai csapat szerezte meg az előnyt. Az első játékrész végére sikerült szépítenünk, de így is az ellenfél mehetett előnnyel a szünetre. A szünetben megbeszéltük a hibáinkat, amiben javulnunk kell. Sikerült, a második harmadtól már mi domináltunk, megfordítottuk a mérkőzést. Az utolsó játékrészt is fegyelmezetten játszottuk végig, védekezésben és támadásban is hatékonyak voltunk. Így sikerült megszereznünk a 3 pontot.

A második mérkőzésen az Óbudai csapata ellen játszottunk. Mérkőzés elején nagy iramban kezdett az ellenfél, sorra dolgozták ki a helyzeteket, amiből gólokat szereztek. A harmad közepétől ébredtünk fel, ahonnan már nehéz volt visszajönni a meccsbe. Sikeresen felvettük ellenfelünk tempóját, a védekezésre összpontosítva kiküszöböltük gólveszélyes játékukat. A második és harmadik harmadban, csak 1-1 találattal sikerült növelniük előnyüket. Alakítottunk ki mi is több helyzetet, melyeket sajnos kellő koncentráció hiányában nem tudtunk értékesíteni.

Büszke vagyok a csapatra, jól játszottunk mindkettő mérkőzésen. A hibáinkból tanulunk, ezek nem férnek bele egy mérkőzésbe sem. Jobban kell koncentrálnunk a kapu előtti helyzetkihasználásoknál és egy percre sem lehet lazítani, mert ez megbosszulja magát. A CSAPAT a Sopron elleni győzelemmel beverekedte magát a legjobb négy közé ahol összekerül a nyugati és keleti csoport első két helyezettje! Ezeket a mérkőzéseket, majd márciusban játsszuk le. Addig még hátra van 4 mérkőzés a nyugati csoportban. 2 Sopronban és 2 Óbudán! Sok munka van még hátra, de jó úton haladunk!

Mindenkinek Gratulálok az eddigi teljesítményéhez!

Baki Dávid edző

A következő két mérkőzést 2021.01.17.-én játsszuk Óbudán az Óbuda és Sopron csapatai ellen.