meccsek

U14 Nyugati Eszkimók-White Sharks

By NYUGATI ESZKIMÓK

U14 csapatunk 02.06.  Szombaton “hazai pályánkon” Győrben fogadta a budapesti White Sharks csapatát.

Ott folytattuk, ahol múlt hét szombaton Dunaújvárosban abbahagytuk. Keményen, határozottan védekeztünk és jól használtuk ki helyzeteinket. Játékunkkal megleptük a fővárosi csapatot, akik már az első harmadban a 3. gólunk után kapust is cseréltek.

Jókor jött az első szünet a Cápáknak, akik rendezték soraikat és a mérkőzés hátralévő részében sokkal határozottabban és eredményesebben játszottak. Egyre jobban kiütközött a pesti csapat fizikális főlénye, sokszor csak szabálytalanságokkal tudtuk a támadásaikat megakadályozni.  Fokozatosan ledolgozták hátrányukat és kiegyenlítettek a mérkőzés végére. A rendes játékrész vége 4:4 lett.  A hirtelen halálban gól nem született a mérkőzés végét lezáró büntetőpárbajt a Sharks nyerte így övék lett a 2 pont.

Gratulálok a csapatnak és köszönöm minden résztvevő játékosnak a mai teljesítményét. Ahogy a múlt héten, úgy ezen a hétvégén is sikerült jól játszanunk! Remélem ez egy sorozat kezdete! Tanuljuk a kitartó harcot és egész jól csinálja a társaság! – nyilatkozta a mérkőzés után Karvalits Gábor.

Folytatás jövő hétvégén, amikor a Hatvan vendégei leszünk.